• Обновено
JHNBY Врвен квалитет 50PCS Панк стил Череп форма Акрилик монистра Шарени Буци Лабава монистра Накит, ѓердани нараквици Одлуки DIY

JHNBY Врвен квалитет 50PCS Панк стил Череп форма Акрилик монистра Шарени Буци Лабава монистра Накит, ѓердани нараквици Одлуки DIY

Rating 
DEN 120.00
DEN 138.72
-13 %

Залиха
Во магацинот.


Внимание, Ве Молам! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ ! Ние обично нудат меѓународните воздухопловната.Тоа може да се направи околу 15 до 35 работни денови за испорака. Ако имате било какви прашања или
посебно барање, дали ве молиме контактирајте со нас. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас.
Тука се работите треба внимание,ве молиме прочитајте ги овие пред да се направи исплата
За плаќање Зачувам,најбезбедно плаќање во сајтот за купувачи и продавачи,таа го поддржува Кредитна картичка,Moneybookers,Виза,Мастеркард,Western union итн. Ако ви треба да се користи "други" плаќања,ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или порака. Испорака по плаќање заврши
За превозот Кина Пост : тоа не презема никаква превозот цена од нашите клиенти,ние не може да бидете сигурни време ,можете да видите следат како референца :
Земја
Време На Испорака
Работни Дена (не вклучувајќи одмор)
5-7
8-11
12-14
15-19
20-22
>22
Работни Дена + Сабота + Недела
5-9
10-15
16-20
21-25
26-30
>31
Сад
Го оценувате (точка пристигна)
5 .1%
50.1%
29.6%
10.5%
4.7%
Наплата
Обединето Кралство
Го оценувате (точка пристигна)
9.9%
63.2%
19.1%
3.4%
4.4%
Наплата
Австралија
Го оценувате (точка пристигна)
21.4%
50.0%
14.3%
7.2%
7.1%
Наплата
Франција
Го оценувате (точка пристигна)
10.5%
28.6%
43.8%
10.1%
7.0%
Наплата
Германија
Го оценувате (точка пристигна)
11.1%
22.2%
30.3%
20.9%
15.5%
Наплата
Канада
Го оценувате (точка пристигна)
0.0%
47.1%
31.4%
17.6%
3.9%
Наплата
Шпанија
Го оценувате (точка пристигна)
3.5%
25.0%
47.9%
12.9%
10.7%
Враќање на средствата .
За НАС Јохан имаат 3 години работно искуство во трговија на големо сите видови на накит и бисери,повеќето од мојот клиент од САД и Европа, јас имам една продавница во Yiwu меѓународниот пазар, а исто така има седиште во градот,добредојдовте да ја посетите со нас ако дојде до Кина За производот,Ние може да вети ист квалитет, но најниска цена,ако најде друг добавувач имаат пониска цена,само кажи ми и ние ќе ви ги даде голем попуст во вашата нарачка

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Акрилик
Објектот Форма:
Круша Форма
Бренд Име:
JHNBY
Надворешниот Дијаметар:
9mm
Објектот Тежина:
0.85g/PC
Број На Модел На:
3001
боја:
Multicolor факултативна
За публиката:
Љубов DIY накит и Трговец
производител:
На голема фабрика во Кина, yiwu
квалитет:
Врвот
Без разлика дали пакетот испратија:
Yes
Објектот Дијаметар:
9mm*12mm*12mm

Најдобри понуди