• Обновено
Бесплатен превозот 10pcs Led5730 dia65mm круг 36-44v smd бела светилка плоча светлина 12w монистра алуминиумска плоча вградна светилка крушка светилка 5730

Бесплатен превозот 10pcs Led5730 dia65mm круг 36-44v smd бела светилка плоча светлина 12w монистра алуминиумска плоча вградна светилка крушка светилка 5730

Rating 
DEN 1195.20

Залиха
Во магацинот.


Бесплатен превозот 10pcs Led5730 dia65mm 36-44v smd бела светилка плоча светлина 12w монистра алуминиумска плоча вградна светилка крушка светилка 5730
големина : 65mm
напон : 36-44v
актуелни : 280m A - 300m A
LM : 1320-1440 LM
БОЈА : Бела

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Топката
Број На Модел На:
12W -65

Најдобри понуди