• Обновено
Бесплатен превозот 5pcs Led5730 dia32mm 9-12v smd круг бела светилка плоча 3w монистра светлина алуминиумска плоча вградна светилка крушка светилка 5730

Бесплатен превозот 5pcs Led5730 dia32mm 9-12v smd круг бела светилка плоча 3w монистра светлина алуминиумска плоча вградна светилка крушка светилка 5730

Rating 
DEN 235.20

Залиха
Во магацинот.


производ опција листа
забелешка : следните информации за повикување само . ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации . детали за производот
големина : 32-милиметри
напон : 9-12v
актуелни : 280-320 MA
lm : 330-360 LM
боја : бела

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Топката
Број На Модел На:
3w-32-милиметри

Најдобри понуди