• Обновено
Бесплатен превозот 5pcs Led5730 dia90mm круг на 54-65v smd бела светилка плоча 18w монистра светлина алуминиумска плоча вградна светилка крушка светилка 5730

Бесплатен превозот 5pcs Led5730 dia90mm круг на 54-65v smd бела светилка плоча 18w монистра светлина алуминиумска плоча вградна светилка крушка светилка 5730

Rating 
DEN 1435.20

Залиха
Во магацинот.


Бесплатен превозот 10pcs Led5730 dia90mm 54-65v smd бела светилка плоча 18w монистра светлина алуминиумска плоча вградна светилка крушка светилка 5730
големина : 90mm
напон : 54-65v
актуелни : 280m A - 300m A
LM : 1980-2160 LM
БОЈА : Бела

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Топката
Број На Модел На:
18W -90

Најдобри понуди