• Обновено
60cm Jamma подигнат extender/аркадна додатоци/продолжен жица/cable/делови за аркадна игра машина /Монета оператор машина

60cm Jamma подигнат extender/аркадна додатоци/продолжен жица/cable/делови за аркадна игра машина /Монета оператор машина

Rating 
DEN 844.80

Залиха
Во магацинот.


60cm Jamma подигнат extender/аркадна додатоци/продолжен жица/cable/делови за аркадна игра машина /Монета оператор машина
Спецификации : Две женски терминали. Со терминал должина : 60 cm

Основни карактеристики

is_customized:
Yes
Тип:
монета тласкач
Приклучок Тип:
ЕУ Приклучок
Возраст:
>6 Години
Број На Модел На:
60см

Најдобри понуди