• Обновено
Нови Пристигнување Плачко Слугинката Розова ПВЦ Фустан Cosplay Костим За ноќта на Вештерките

Нови Пристигнување Плачко Слугинката Розова ПВЦ Фустан Cosplay Костим За ноќта на Вештерките

Rating 
DEN 6480.00

Залиха
Во магацинот.

Важна Забелешка : на Клиентите Препорачуваме на Нашите компании на Facebook Нови Пристигнување Плачко слугинката розова ПВЦ Фустан Cosplay Костим За ноќта на Вештерките
Имаме една фабрика во кина за да се направи професионален Cosplay облека. Постојат професионални се прилагоди, deviser и рака-на работа. Ние се обидуваме се потрудиме да ви обезбедиме пожелно костим. Ако не можете да најдете костимот сакате во мојата продавница, можеби може да ни обезбеди јасни фотографии од карактерот што сакате, ние ќе се обидеме потрудиме да ги направи за вас! Сите костими ние продаваме се нови, направени со стандардна големина или сопствени направени на вашиот сопствен мерења. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас
Ние сме посветени на меѓународниот поредок coser и извезуваат во Јапонија, Јужна Кореја цел на ткаенина е иста , како и ажурирање на топла аниме костим секој месец , фанови кои сакаат cosplay , само кликнете Додај за да ги зачувате на Листа ,така што ќе може да се добие најновите и топла продаде информации за cosplay .
Опис
Карактер : Слугинката Фустан
Cos Компонента Вклучува : Фустан + Престилка
Cos Материјал : ПВЦ
Coser Properites : Амин
Костим За Продажба Тип : Customizea
SKU : AB-04-7230
Ве молиме потврдете ќе големина откако ќе купи , ќе остави порака преку Aliexpress , кажете ни големина што ви треба , ви благодариме .
Големина : погледнете големината на табелата и порака големина информации, како што се пол, висина,градите ,половината ,колковите во cm .
Мерење :
Ако не сакате да се измери себе ,ве молиме изберете ја вашата големина според големината на табелата :
Големина На Табелата
Ако ви треба да го изменуваат,треба да се измери вашата точно големината на телото (според следнава слика) наместо на костим големина на табелата. Нашите казанџии ќе го направи костимот се вклопуваат за вас,најважно големина информации (висина ,градите ,половината ,колковите). : )
Позитивни Повратни Информации Од Нашите Клиенти
П : Зошто не сакате да го изберете вашиот производ
A : Ние сме официјално регистрирана компанија во форма на Cosplay производство продавачите. И се постави во Токио, Јапонија
Агенции. Ние ангажирани во Јапонија и Европа и на сад за многу години Cosplay производи производство и продажбата на услугата.
Има акумулирано богато искуство, производот линија. Во споредба со "лични", "студиото", "семејни фирми"
За најголем дел, како што се Aliexpress продавачи. Ние како правно лице, првиот да се обезбеди квалитетот на производот стандард, вториот
Во аспект на по-продажба на услуги, ние сме совршен систем и стандард. За Јапонски управување и услуга
Систем, имаме длабоко познание и искуство. Верувам дека за поголемиот дел од домашните high-end барањата на клиентите,
Ние може да обезбеди добра услуга.

Основни карактеристики

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Посебни Употреба:
Носии
Материјал:
Синтетички
Бренд Име:
GOceBaby
Компоненти:
Фустани
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Се поставува
Број На Модел На:
AB-04-7231
Извор Тип:
оригиналниот
Знаци:
Cosplay
Компоненти:
престилка
Тип:
Cosplay Царинската
Тема:
Слугинката
Карактер Тип:
Слугинката
Големина:
Any size available
Материјал:
ПВЦ
Сличноста:
100 % оригинални
Cos Компонента:
Фустан +Престилка
Тип На Објект:
Носии

Најдобри понуди