• Обновено
Touhou Проектот Reimu hakurei Cosplay Костим сет

Touhou Проектот Reimu hakurei Cosplay Костим сет

Rating 
DEN 6102.00
DEN 7823.52
-22 %

Залиха
Во магацинот.

Touhou Проектот Reimu hakurei Cosplay Костим сет
големина
детали за производот

Основни карактеристики

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, XXS
Посебни Употреба:
Носии
Бренд Име:
HOLRAN
Материјал:
Памук
Компоненти:
Врвот,Здолништа
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Се поставува
Знаци:
Аниме

Најдобри понуди