• Обновено
Напад На Титан Eren Jaeger Sup Легија Униформа нуклеарни ремени комбинирање

Напад На Титан Eren Jaeger Sup Легија Униформа нуклеарни ремени комбинирање

Rating 
DEN 9552.00

Залиха
Во магацинот.


ACGcosplay вистински објект фотографија,
Добар квалитет,добра вредност за вашиот купување ,
Објектите во слики се вклучени
На јакна и наметка се направи убав квалитет памук платно
Ние, исто така, направи нарачана и трговија на големо, без дополнителни трошоци за нарачана
Не заборавајте да го напушти ни ја вашата стандардна големина за избор ИЛИ Тело мерења кога
ќе се одржи цел да ни

Основни карактеристики

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL
Извор:
07-Ghost
Посебни Употреба:
Носии
Бренд Име:
acgcosplay
Материјал:
Памук
Компоненти:
Панталони,Наметка,Врвот,Здолништа
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Се поставува
Компоненти:
кошула,појаси
Знаци:
Sup Легија
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
Тип На Објект:
Носии
is_customized:
Yes
Одделот За Името:
Возрасни
Должина На Ракав:
Целосна
Знаци:
Класичен Ноќта На Вештерките Носии

Најдобри понуди