• Обновено
Висок Квалитет Замена За DOOGEE Х5 Екран на Допир Digitizer Допир Црна Боја, Со Алатки & селотејп 1PC/Многу .

Висок Квалитет Замена За DOOGEE Х5 Екран на Допир Digitizer Допир Црна Боја, Со Алатки & селотејп 1PC/Многу .

Rating 
DEN 258.24

Залиха
Во магацинот.


Компатибилна со Моделот :
За DOOGEE Х5

Основни карактеристики

Тип:
Екран На Допир
Број На Модел На:
за DOOGEE Х5
Бренд Име:
Маглива убавина
Екранот:
≥5
Компатибилен Бренд:
За Doogee
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Модел:
за DOOGEE Х5
боја:
Црна
квалитет:
Висок квалитет
Гаранција за квалитет:
еден месец
Акции:
Yes
Тест Пред Пратката:
Yes
is_customized:
Yes

Најдобри понуди