• Обновено
Вистински за Samsung Галакси S3 4G i9305 SIM Картичка Micro SD Читач на картички Flex кабел

Вистински за Samsung Галакси S3 4G i9305 SIM Картичка Micro SD Читач на картички Flex кабел

Rating 
DEN 240.00
DEN 264.00
-9 %

Залиха
Во магацинот.


Објектот Функција : Brand NEW SIM Картичка Micro SD Читач на картички Замени скршен, оштетената, испукана, неупотребливи SIM Картичка Micro SD Читач на картички Загарантирана да се испрати во рок од 48 часа по расчисти исплата
Пакетот вклучува : 1 * Вистински за Samsung Галакси S3 4 G i9305 SIM Картичка Micro SD Читач на картички Иглички Flex кабел
Објектот Компатибилност :
Компатибилен само за Samsung Галакси S3 4 G i9305

Основни карактеристики

дизајн:
Бар
Број На Модел На:
за Samsung Галакси S3 4G i9305
Бренд Име:
IPARTSFIXFIX
Компатибилен Бренд:
Samsung

Најдобри понуди