• Обновено
Нови Оригинални за Samsung Note 2 N7105 4G Полнење USB Порт Dock Конектор Флекс Кабел

Нови Оригинални за Samsung Note 2 N7105 4G Полнење USB Порт Dock Конектор Флекс Кабел

Rating 
DEN 205.00
DEN 225.60
-9 %

Залиха
Во магацинот.


Објектот Функција : Вистинска замена за Полнење на USB Порта Dock Конектор Флекс Кабел Замени скршен, оштетени Полнење USB Порт Dock Конектор Флекс Кабел за Секој објект е тестиран пред пратката Загарантирана да се испорача во рок од 24 часа по исплата е расчисти.
Пакетот вклучува : 1 * за Samsung Note 2 N7105 4 G Полнење USB Порт Dock Конектор Флекс Кабел
Објектот Компатибилност :
Компатибилен со Samsung Note 2 N7105
Не се компатибилни со N7100

Основни карактеристики

дизајн:
Бар
Број На Модел На:
за Samsung Галакси Забелешка 2 N7105 4G
Бренд Име:
IPARTSFIXFIX
Компатибилен Бренд:
Samsung

Најдобри понуди