• Обновено
за Samsung I9300 SIII S 3 Гласна Сирена Измамник Говорникот Flex Кабел Црна Лента

за Samsung I9300 SIII S 3 Гласна Сирена Измамник Говорникот Flex Кабел Црна Лента

Rating 
DEN 120.00
DEN 132.00
-9 %

Залиха
Во магацинот.


Бренд Нови за Samsung S3 i9300 Говорникот
Овој оглас е за еден Говорник Ѕвончето Flex за Samsung S3 i9300
Треба да го поправи вашиот Samsung Телефон?
Тука е замена на делови.
Бренд Нови Вистински Дел
Зачувај вашиот телефон и пари со користење на овие делови
Совршена Состојба. Никогаш не се користи.
100% Загарантирано дека ова НЕ е генерички клон!!
Компатибилност :
за Samsung S3 i9300 (Сите модели)
Она Што Ќе Добиете :
1 x за Samsung S3 i9300 Говорникот

Основни карактеристики

дизајн:
Бар
Компатибилен Бренд:
Samsung
Број На Модел На:
За Samsung i9300
Бренд Име:
IPARTSFIXFIX

Најдобри понуди