• Обновено
Вистински за Samsung Забелешка 2 N7100 SIM & Micro SD Читач на картички Flex Кабел

Вистински за Samsung Забелешка 2 N7100 SIM & Micro SD Читач на картички Flex Кабел

Rating 
DEN 126.00
DEN 134.40
-6 %

Залиха
Во магацинот.


Објектот Функција : Вистински sim & Micro SD Читач на картички Flex Кабел Замени скршен, оштетени SIM & Micro SD Читач на картички Flex Кабел за Секој објект е тестиран пред пратката Слободни сет на алатки! Кажете ни ако не треба, на тој начин заштедувајќи за другите. Загарантирана да се испорача во рок од 48 часа по исплата е расчисти.
Пакетот вклучува : 1 * Вистински за Samsung Забелешка 2 N7100 SIM & Micro SD Читач на картички Flex Кабел
Компатибилен со Samsung Забелешка 2 N7100
Не се компатибилни со N7105

Основни карактеристики

дизајн:
Бар
Компатибилен Бренд:
Samsung
Број На Модел На:
за Samsung Забелешка 2 N7100
Бренд Име:
IPARTSFIXFIX

Најдобри понуди