• Обновено
Вистински за Samsung S4 Активни i9295 SIM-SD Читач на картички Лента Sim flex

Вистински за Samsung S4 Активни i9295 SIM-SD Читач на картички Лента Sim flex

Rating 
DEN 153.00
DEN 168.00
-9 %

Залиха
Во магацинот.


Објектот Функција : Вистински нова SIM-SD Читач на картички Носителот Лента Кабел Тестирани пред испорака Загарантирана да се испорача во рок од 48 часа по расчисти исплата.
Пакетот вклучува : 1 * Вистински за Samsung S4 Активни i9295 SIM-SD Читач на картички Носителот Лента Кабел
Објектот Компатибилност :
Компатибилен со за Samsung S4 Активни i9295

Основни карактеристики

дизајн:
Бар
Бренд Име:
IPARTSFIXFIX
Број На Модел На:
за Samsung Galaxy S4 Активни i9295
Компатибилен Бренд:
Samsung

Најдобри понуди