• Обновено
Во парк ! За meizu MX1 MX2 MX3 MX4 MX4PRO MX5 про meilan забелешка meilan 2 м2 забелешка 3 метал Нови Полнење преку USB Порт Поправка Делови

Во парк ! За meizu MX1 MX2 MX3 MX4 MX4PRO MX5 про meilan забелешка meilan 2 м2 забелешка 3 метал Нови Полнење преку USB Порт Поправка Делови

Rating 
DEN 52.32

Залиха
Во магацинот.


Во парк ! За meizu MX1 MX2 MX3 MX4 MX4 PRO MX5 про meilan забелешка meilan 2 м2 забелешка 3 метал Нови Полнење преку USB Порт Поправка Делови+ Бесплатен превозот Карактеристики : 100% Сосема Нов . Висок квалитет и најдобра цена. Функција : Користете да се замени скршен бескорисни Полнење преку USB Порт Бои : како на сликата прикажани Компатибилен : за meizu Пакет се Вклучени : 1 X USB Порт за Полнење
Плаќање :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3-5 дена откако вашата уплата е завршена
Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Контакт Со Нас На :
1.Сите добра се проверени, пред пратката ,па ако не сте задоволни со купите , можете да разменувате предмети во една недела
2.Ве молиме не го прават спорот без каква било комуникација во 50 дена .И ако може да не ја прими пратката по 60 дена(почеток на денот кога ние ги испратите парцела) ,ние ќе рефундирање на вашите безусловно
3.Ако сакате да нарачате голема количина ,ве молиме контактирајте со нас за подобра цена
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Основни карактеристики

боја:
mx4 mx4pro, mx5, mx mx2, meilan забелешка, meilan 2 meilan м1, meilan 3, mx3, mx5pro, meilan забелешка 2, meilan забелешка 3, meilan метал
дизајн:
Бар
Број На Модел На:
MX1 MX2 MX3 MX4 MX4PRO MX5
Бренд Име:
Qian simai
Компатибилен Бренд:
За Meizu
Тип:
полнење порта
Контрола На Квалитет:
Тест од страна на еден По Еден Пред Превозот

Најдобри понуди