• Обновено
2 ПАРЧИЊА За LG G Vista VS880 D631 Gx2 Перо 2 LS775 Слушалка Звучници Приемник Слушалка Звучници Поправка Дел

2 ПАРЧИЊА За LG G Vista VS880 D631 Gx2 Перо 2 LS775 Слушалка Звучници Приемник Слушалка Звучници Поправка Дел

Rating 
DEN 71.52

Залиха
Во магацинот.


Опис :
A-100% висок квалитет.
B - го Замени вашиот погрешни,скршени или испукани Слушалка Звучници.
C - препорачливо е дека на местото на работа ќе биде направено од страна на професионални repairer или купувачот е добро признати на Собранието знаење пред да купите.
Д - САМО Flex Cabel ,МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН НЕ се ВКЛУЧЕНИ.
E - Ние не сме одговорни за инструкции за инсталација.
F-производот е тестиран пред превозот надвор.
Пакетот Вклучува :
Слушалка Звучници 2 ПАРЧИЊА

Основни карактеристики

дизајн:
Бар
Компатибилен Бренд:
LG
Број На Модел На:
G Vista VS880 D631 Gx2 Перо 2 LS775
Бренд Име:
DDONG(电子设备)

Најдобри понуди