• Обновено
20/50/100PCS За Sony Xperia Z Ултра XL39H C6802 C6833 C6806 T3 M50W D5103 D5102 D5106 Гласно Говорник Ѕвончето Измамник Поправка Дел

20/50/100PCS За Sony Xperia Z Ултра XL39H C6802 C6833 C6806 T3 M50W D5103 D5102 D5106 Гласно Говорник Ѕвончето Измамник Поправка Дел

Rating 
DEN 383.52

Залиха
Во магацинот.


Опис :
A-100% висок квалитет.
B - го Замени вашиот погрешни,скршени или испукани Слушалка Звучници.
C - препорачливо е дека на местото на работа ќе биде направено од страна на професионални repairer или купувачот е добро признати на Собранието знаење пред да купите.
Д - САМО Flex Cabel ,МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН НЕ се ВКЛУЧЕНИ.
E - Ние не сме одговорни за инструкции за инсталација.
F-производот е тестиран пред превозот надвор.
Пакетот Вклучува :
Гласно Говорник /20 PCS/50 PCS/100 PCS

Основни карактеристики

боја:
20PCS, 50PcS, 100PCS
дизајн:
Бар
Компатибилен Бренд:
Sony Ericsson
Број На Модел На:
Z Ултра XL39H C6802 C6833 C6806 T3 M50W D5103 D5102 D5106
Бренд Име:
DDONG(电子设备)

Најдобри понуди