• Обновено
QiAN SiMAi 1pcs Висок Квалитет TLI017C1 2000mAh Батеријата За Алкател Еден Допир телефон

QiAN SiMAi 1pcs Висок Квалитет TLI017C1 2000mAh Батеријата За Алкател Еден Допир телефон

Rating 
DEN 215.04

Залиха
Во магацинот.


1pcs 100% Висок Квалитет TLI017 C1 2000m Ah Батеријата За Алкател Еден Допир Мобилен телефон Freeshipping+Следење Кодот
Ве молиме пополнете во примачот име и презиме поради новата политика на руската обичаи
Оваа продавница сите батерии поддршка на големо количество
Опис :
Батерија Тип : Li-ion
Напон : 3.8 V
Капацитет : 2000m Ah
Следење На Кабелот : Обезбеди
Пакет Се Вклучени :
1 x Батеријата За Алкател Еден Допир
Плаќање :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3-5 дена откако вашата уплата е завршена
Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Контакт Со Нас На :
1.Сите добра се проверени, пред пратката ,па ако не сте задоволни со купите , можете да разменувате предмети во една недела
2.Ве молиме не го прават спорот без каква било комуникација во 50 дена .И ако може да не ја прими пратката по 60 дена(почеток на денот кога ние ги испратите парцела) ,ние ќе рефундирање на вашите безусловно
3.Ако сакате да нарачате голема количина ,ве молиме контактирајте со нас за подобра цена
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Основни карактеристики

Капацитетот на батеријата(mAh):
1801mAh-2200mAh
Бренд Име:
Qian simai
Компатибилен Бренд:
Други
Квалитетот сертификација:
CE
Оригинал или Не:
Компатибилен
Број На Модел На:
TLI017C1

Најдобри понуди