• Обновено
10 компјутери / Член DC Совет 7.4*5.0 mm игла Приклучок Со Кабелот конектор кабел за HP Dell лаптоп адаптер кабелот + феритни 1.5 М

10 компјутери / Член DC Совет 7.4*5.0 mm игла Приклучок Со Кабелот конектор кабел за HP Dell лаптоп адаптер кабелот + феритни 1.5 М

Rating 
DEN 1437.00
DEN 1512.00
-5 %

Залиха
Во магацинот.

Бесплатен превозот и ќе ви даде следење на број!
Опис
DC Plug 7.4 x 5.0 mm Конектор Кабел За HP / Dell Моќ Полнење
DC Совет Димензија :
1) надворешен дијаметар : 7.4 mm
2) Внатре дијаметар : 5.0 mm
Кабел целосна должина : околу 1,5 Метар
овој кабел не е оригинална HP или Dell ' s кабел,но тоа е на добар квалитет на кабел
Компатибилни Модели :
HP Compaq 18.5 v 3.5 еден 7.4*5.0 мм со pin
HP Compaq 19v 4.74 на 7.4*5.0 мм со pin
Dell 19.5 v 3.34 на 7.4*5.0 mm
Dell 19.5 v 4.62 на 7.4*5.0 mm
Dell 19.5 v 6.7 на 7.4*5.0 mm
Dell 19.5 v 7.7 на 7.4*5.0 mm
Количина : 10 компјутери
Објектот се покаже како на следниве слики :
Превозот
1) Производот ќе биде предаден само откако ќе се прими целосната уплата,повеќето наредби брод во рок од 1-3 дена по уплатата примена (освен Одмор).
2) Ние брод објект како адреса, па ве молиме да ја проверите вашата адреса мора да бидат точни.
3) Предмети кои се испраќаат од Хонг Конг или Сингапур Воздух Пошта Поштенски Стапки од страна на Хонг Конг или Сингапур поштата, време на Испорака ве молиме прочитајте ја следнава табела
Земја/Регион Превозот време Совети УСА/ Германија Обично 10-32 работни дена Ако не можете да го добиете во 35-50 дена,
ве молиме контактирајте со нас!ние ќе
одговор во рок од 1-3 дена. Канада / шпанија Обично 12-45 работни дена Австралија Обично 10-30 дена Италија Обично 21-49 работни дена Европа( освен Италија ) Обично 10-45 работни дена Израел Обично 12-45 работни дена Бразил/ Русија Обично 21-55 работни дена во други области Обично 15-50 работни дена
4) Поради варијација на поштенски услуги во различни области, некои области може да потрае малку подолго.
5) Сите предмети ќе се означени како подарок и ниска вредност за да се избегне данок и должност,но ние не се одговорни за наплаќаат данок како не намера.
Враќање & Наплата
Ние нема да ги прифати назад предмети, ако се физички оштетени или се користи.

Основни карактеристики

is_customized:
Yes
Примена:
Targi Електроника
Машки Крајот Тип:
Приклучок за DC
Тип:
DC Кабелот за Напојување
Број На Модел На:
7.4x5.0

Најдобри понуди