• Обновено
ПРОДАЖБА 9-10мм Multicolor(Бела,Розова,Виолетова) природни Слатководни БИСЕР 3 НАСОКИ Ѓердан-ne5190 трговија на Големо/мало за Бесплатен превозот

ПРОДАЖБА 9-10мм Multicolor(Бела,Розова,Виолетова) природни Слатководни БИСЕР 3 НАСОКИ Ѓердан-ne5190 трговија на Големо/мало за Бесплатен превозот

Rating 
DEN 4012.00
DEN 5279.04
-24 %

Залиха
Во магацинот.


ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА ПРОДАЖБА 3 НАСОКИ 9-10ММ Multicolor(Бела,Розова,Виолетова) 100% природни Слатководни БИСЕР 17-18-19" Ѓердан-nec5190
Вие сте наддавање 3 НАСОКИ 9-10мм Бела,Розова,Виолетова Слатководни БИСЕР Ѓердани.Тоа се 3 Бои : Бела,Розова,Виолетова,бисер е Голема 9-10мм,висок сјај,Многу густа, nacre! Во близина на тркалезна форма,Neckalce должина е 17-18-19 инчи ,Со Ексклузивни Голема Jade Затворач,На Затворач центар имаат Голема Розова Jade.
Состојбата е Сосема Нов! Никогаш не се носат! Не Пропуштајте ја! Опис :
Работи :
Поставен 3 НАСОКИ 9-10ММ Бела,Розова,Виолетова Слатководни БИСЕР Ѓердани Со Ексклузивни Големата Розова Jade Затворач-5190 Должина / Дијаметар : 17-18-19/ 9-10мм Затворач : сребро позлатен Затворач Облик/ Боја : Тркалезна / Бела,Розова,Виолетова S/N : Nec5190 Состојба : Сосема Нов, Никогаш не Носат Сличен Објект
Плаќање
Превозот Надомест
За Пакување Постои редовен воздушен mail пакување (на Релијабилни торба или bandbox), многу постојаност и многу компактен!
(Кликни да зголемиш) Наплата
Ако имате било незадоволство со нашите производи кога ќе ја добијат, само mail тоа врати целосно во 15 дена. Можете да добијат бесплатна замена или враќање, Реконструкција е последната аукција цена минус e Bay трошок (листата за провизии и конечна вредност такса).
Ако имате било какви прашања , само е-пошта до нас,ќе добиете одговор во 1 работен ден.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
qingmos
Ѓердан Тип:
Моќ Ѓердани
Бисер Форма:
Компир
Должина:
17-18-19
Метали Тип:
сребро позлатен
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Обликотшема:
Круг
Pendant Големина:
17-18-19
Пол:
Жените
Стил:
Романтични
Материјал:
бисер
Синџир Тип:
Извртени Сингапур Синџир
Број На Модел На:
nec190
боја:
Multicolor(Бела,Розова,Виолетова)
Должина:
17-18-19
Големина:
9-10мм
Обликот:
Круг
насоки:
3

Најдобри понуди