• Обновено
Електрична Алатка 6A Еден Контакт Switch за Bosch BC10F

Електрична Алатка 6A Еден Контакт Switch за Bosch BC10F

Rating 
DEN 286.56

Залиха
Во магацинот.

Име на производ Електрична Алатка Switch Модел FA2-6/1 BEK Одговара за за Bosch BC10 F Електрични Вежба Чекан Технички Параметар AC 250 V, 6(6), 5 E4 Заклучување Тип Заклучување На Големина x 4.2 2.8 x 6.4 cm/ 1.6" x 1.1" x 2.5"(L*W*H) Материјал Пластични Боја Црна

Основни карактеристики

DIY Материјали:
Електрични

Најдобри понуди