• Обновено
Електрични Чекан DPST Не Заклучување на Електрична Алатка Switch FA2-6/2W5 за Змеј

Електрични Чекан DPST Не Заклучување на Електрична Алатка Switch FA2-6/2W5 за Змеј

Rating 
DEN 184.80

Залиха
Во магацинот.

Име На Производ Електрична Алатка Switch Модел Бр. FA2-6/2 W Одговара за Змеј Електрични Чекан Акција Тип DPST, Нормално Отворен за Заклучување Тип Не Заклучување Технички Параметар AC 250 V 6 A Големина x 4.2 1.7 5cm x/ 1.7" x 0.7" x 2" (L*W*H) Материјал Пластични Боја Црна, Црвена

Основни карактеристики

DIY Материјали:
Електрични

Најдобри понуди