• Обновено
Замена 250VAC 12A Електрична Алатка Дел DPST Switch за Bosch 180

Замена 250VAC 12A Електрична Алатка Дел DPST Switch за Bosch 180

Rating 
DEN 458.40

Залиха
Во магацинот.

Име на производ Електрична Алатка Switch Одговара за Бош 180 Оценет Напон/ Тековни
AC 250 V 12 A 5 E4 Контакт Тип 1 NO 1 NC (DPST) Вкупно Димензии (Прибл.) 8 x 4.8 x 3cm/ 3.15" x 1.9" x 1.2"(L*W*T) Монтажа Дупка Кол 3мм/0.12" Материјал Пластика, Електрични Дел Главна Боја Црна, Сребрена на Ѕвонење

Основни карактеристики

DIY Материјали:
Електрични

Најдобри понуди