• Обновено
FA2-6/2W 250V DPST Не Заклучување на Електрична Алатка Switch за Makite 9035 Брусење Машина

FA2-6/2W 250V DPST Не Заклучување на Електрична Алатка Switch за Makite 9035 Брусење Машина

Rating 
DEN 352.80

Залиха
Во магацинот.

Име На Производ Електрична Алатка Switch Модел Бр. FA2-6/2 W Одговара за Makite 9035 Брусење Машина Акција Тип DPST, Нормално Отворен за Заклучување Тип Не Заклучување Технички Параметар 8(7)НА 250 V AC Големина x 4.2 1.7 x 5.1 cm/ 1.7" x 0.7" x 2" (L*W*H) Материјал Пластични Боја Црна

Основни карактеристики

DIY Материјали:
Електрични

Најдобри понуди