• Обновено
Рачно Заклучување на Електрична Алатка Switch AC 250V 6A за Bosch 22-26 Електрични Чекан

Рачно Заклучување на Електрична Алатка Switch AC 250V 6A за Bosch 22-26 Електрични Чекан

Rating 
DEN 397.44

Залиха
Во магацинот.

Име на производ Предизвика Switch Одговара за Бош 22-26 Електрични Чекан Акција Тип SPST, Нормално Отворен за Заклучување Тип Заклучување на (Прирачник за Работа) Технички Параметар AC 250 V 6 A Димензии 9.5 x 7.5 x 3cm/ 3.7" x 3" x 1.2" (L*W*H) Материјал Пластични Боја Црна, Црвена

Основни карактеристики

DIY Материјали:
Електрични

Најдобри понуди