• Обновено
Qingliang scribed линија надвор микрометар. 50-75mm. 102-03-000. 2-3inch.Квалитет на стоки

Qingliang scribed линија надвор микрометар. 50-75mm. 102-03-000. 2-3inch.Квалитет на стоки

Rating 
DEN 672.00

Залиха
Во магацинот.


надвор микрометар
Тешко легура мерење на површината.
Слика нозе рамка.
Ratchet сила мерење.

Основни карактеристики

DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
102-03-000

Најдобри понуди