• Обновено
Qingliang scribed линија надвор микрометар.125-150mm. 102-06-000. 5-6inch.Квалитет на стоки

Qingliang scribed линија надвор микрометар.125-150mm. 102-06-000. 5-6inch.Квалитет на стоки

Rating 
DEN 912.00

Залиха
Во магацинот.


надвор микрометар
Тешко легура мерење на површината.
Слика нозе рамка.
Ratchet сила мерење.

Основни карактеристики

DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
102-06-000

Најдобри понуди