• Обновено
Qingliang scribed линија надвор микрометар. 25-50mm. 102-02-000. 1-2inch.Квалитет на стоки

Qingliang scribed линија надвор микрометар. 25-50mm. 102-02-000. 1-2inch.Квалитет на стоки

Rating 
DEN 576.00

Залиха
Во магацинот.


надвор микрометар
Тешко легура мерење на површината.
Слика нозе рамка.
Ratchet сила мерење.

Основни карактеристики

DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
102-02-000

Најдобри понуди