• Обновено
Qingliang scribed линија надвор микрометар.150-175mm. 102-07-000. 6-7inch.Квалитет на стоки

Qingliang scribed линија надвор микрометар.150-175mm. 102-07-000. 6-7inch.Квалитет на стоки

Rating 
DEN 1008.00

Залиха
Во магацинот.


надвор микрометар
Тешко легура мерење на површината.
Слика нозе рамка.
Ratchet сила мерење.

Основни карактеристики

DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
102-07-000

Најдобри понуди