• Обновено
Qingliang scribed линија надвор микрометар.100-125mm. 102-05-000. 4-5inch.Квалитет на стоки

Qingliang scribed линија надвор микрометар.100-125mm. 102-05-000. 4-5inch.Квалитет на стоки

Rating 
DEN 840.00

Залиха
Во магацинот.


надвор микрометар
Тешко легура мерење на површината.
Слика нозе рамка.
Ratchet сила мерење.

Основни карактеристики

DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
102-05-000

Најдобри понуди