• Обновено
Kawaii Картон Мачка Мемо Влошки Етикета Стап Училиште Канцеларија Канцелариски Порака Излет Пишување Лепливи Белешки Налепници

Kawaii Картон Мачка Мемо Влошки Етикета Стап Училиште Канцеларија Канцелариски Порака Излет Пишување Лепливи Белешки Налепници

Rating 
DEN 47.52

Залиха
Во магацинот.


Добредојдовте на Нашата Продавница
1. За Микс цел, ве молиме да дојде до мојата продавница : , можете да го додадете вашиот како објект на количката прво, а потоа ги комбинира вашите налози за плаќање.
2. За Русија Пријатели, ве молиме бидете сигурни дека ќе го пополни вашето целосно име и презиме,или не ќе го добиете вашиот парцела според Пост Политика.
ГОЛЕМИНА : 4*2.5 CM
МАТЕРИЈАЛ : ХАРТИЈА
ПАКЕТ : 2 ПАРЧИЊА/МНОГУ
Превозот
1. Ние брод на сите објекти од целиот свет.
2. Понекогаш тоа може да ви треба 30 работни дена поради строгите царински преглед.
3. Нашиот производ Цената не вклучува даноци, ДДВ, или други скриени трошоци. За да бидете сигурни дека ќе се плати минимален данок,ние ќе изјави како "подарок", со ниска вредност.
Начин На Плаќање
1. Ние би можеле да го прифатат начинот на плаќање Aliexpress Обезбеди.
2. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точно пред да се направи исплата.
3. Парите е безбедно во Aliexpres сметка, ве молиме бидете потврда на Aliexpress и ослободување на пари по стоки се добиени.
Враќање Метод
1. Foy било причина, ако не сте задоволни со предмети, ние прифаќаме враќа и размена во рок од 7 дена по приемот на вашата стока и ќе ги преземе враќање превозот цена, ние ќе обработиме вашето враќање барање во рок од 2-7 дена по што се добива враќање парцела.
2. Ако пратката е дефектен, ве молиме да ни кажете веднаш, со цел за замена или поправка. Ако заменетата не е достапно ,тогаш на враќање ќе бидат издадени со оригиналниот метод на плаќање.
Повратни информации
Ве молиме такса за слободни да контакт со нас и ние ќе го реши секој проблем за вас. Ние ќе ви даде позитивен фидбек, ако сте задоволни со стоки и нашите услуги ,ве молиме да оставите позитивен со Пет ѕвезди за објект како што е опишано и комуникација и превозот брзина за нас како охрабрување, ние ќе го направи подобар.

Основни карактеристики

Стил:
Мемо Влошки
Функција:
Самолепливи
Бренд Име:
BLINGIRD
кориснички:
No
Функција:
Декорација
Магнетизам:
No
Лепило Или Не:
Yes

Најдобри понуди