• Обновено
60 Листови/10800 Компјутери 10x12mm етикета налепници црвена стрелка налепници грешка грешка defectives означување за rework етикета налепници

60 Листови/10800 Компјутери 10x12mm етикета налепници црвена стрелка налепници грешка грешка defectives означување за rework етикета налепници

Rating 
DEN 329.00
DEN 391.20
-16 %

Залиха
Во магацинот.


Еден големини : 10x12mm
Количина : 180 Налепници/Лист, 60 листови/Пакет,Вкупно 10800 Компјутери
Боја : Црвена
Материјал : Обложена Хартија
Пакет Се Вклучени :
10800 Компјутери Црвена Стрелка Налепници

Основни карактеристики

Бренд Име:
KOQZM
Лепило Или Не:
Yes
Магнетизам:
Yes
Функција:
Декорација
Функција:
Самолепливи
Број На Модел На:
10800 Компјутери Црвена Стрелка Налепници
кориснички:
No
Стил:
Мемо Влошки

Најдобри понуди