• Обновено
Завртка Допрете Мелница Острилка Мелење Машина Г-Y5C М16. - M42

Завртка Допрете Мелница Острилка Мелење Машина Г-Y5C М16. - M42

Rating 
DEN 54133.44

Залиха
Во магацинот.


О цел да се направи царинење без проблеми и да добиете вашиот производ без проблеми, ве молиме љубезно забелешка подолу работи.
1. Бразил клиенти. Стр закуп оставете го вашиот CPF или CNPJ број кога ставање на вашата нарачка.
2. Русија клиенти. Ве молиме бидете сигурни дека на корисниците име е вашето полно име и постои SRSP pick-up услугата станица во вашиот град пред ставање на ред.
Внимание : Според најновите RU царинска политика, купувачот може да има потреба да се обезбеди пасош информации, линк на стоки и на Даночните ID при увоз. Превозникот ќе текст купувачот кога стоката да пристигне во RU. Па ве молиме да бидете сигурни дека ќе се обезбеди важечки број на мобилен телефон кога наредил.
3.Тарифа и прописите за даноци . Тарифа или увоз на данок ќе се плаќа од страна на купувачи. Ве молиме контактирајте превозникот да се направи царинење во времето или не може да се одложи !
4. Другите. Ако купувате 2 парчиња или повеќе производи во еден ред, ве молиме НЕ плаќаат пред ние промена на цена за вас, предизвика Aliexpress систем може да miscalculate превозот цена,
Ви благодариме на соработката!
Завртка Допрете Мелница Острилка Мелење Машина Г-Y5 C М16. - M42
Карактеристики
1. Се специјализирани за мелење завртка допрете.
2. Тоа е прецизна, лесна за работа и поефикасно и исто така може да се спаси голема сума на трошок за набавка на сечилото на годишно ниво.
3. Со Тајван дијамант тркала, тоа може да биде средно повторно да се користи, со точни агол и долг животен век.
4. Електрични контролирани висока стапка на DC мотор карактеристики стабилна власт, силна коњски сили, и ефикасно и долг животен век.
5. Патент за производот Y5 C може да мелење сите пред сечење на лицето, исто така, вклучуваат пред сечење усна.
Спецификации
Модел на Г-Y5 C Дијаметар М16. - M42 Моќ НАИЗМЕНИЧЕН 220 V, 50 Hz; AC 110 V, 60 Hz; 250 W Брзина 4000 вртежи во минута Точка Агол 5°- 30° Производ Големина 42 × 31 × 30 cm Тежина 27 кг Стандардна Опрема Мелење тркала : CBN (за ХСС) × 1 Девет collets : Ø 13, Ø 14, Ø 16, Ø 18, Ø 20 ,
Ø 23, Ø 25, Ø 28, Ø 30 Две collet chucks :
3 флејта × 1 парче; 4 флејта × 1 парче Опција Опрема за Мелење тркала : SD (за Карбид)
Напон може да биде 110 V/60 Hz или 220 (или 380) V/50 Hz (опционално). Стандардно, ние ќе брод на производ со напон и фреквенција стандард во примачот на државата. Ако ви треба нешто различно, ве молиме испратете ни порака.
Превозот
Вкупно Време на Испорака = Обработка на Време + Превозот Време за Обработка Време : 5 Дена (220 V ); 15 работни Дена (110 V или 380 V ) Превозот Време : 4-7 Дена (Забрзана Испорака) 7-10 работни Дена (Стандард за Испорака)
Сите наши клиенти се многу важни за нас. Ако наидете на испорака или "квалитет" проблеми немојте да се отвори случајот, но контактирајте со нас.

Основни карактеристики

CNC или Не:
Нормално
Состојба:
Нови
Број На Модел На:
Г-Y5C
Тип:
Завртка Допрете Мелница

Најдобри понуди