• Обновено
Вежба Крајот Мелница Мелница Острилка Grindering Машина Г-F6

Вежба Крајот Мелница Мелница Острилка Grindering Машина Г-F6

Rating 
DEN 95269.44

Залиха
Во магацинот.


О цел да се направи царинење без проблеми и да добиете вашиот производ без проблеми, ве молиме љубезно забелешка подолу работи.
1. Бразил клиенти. Стр закуп оставете го вашиот CPF или CNPJ број кога ставање на вашата нарачка.
2. Русија клиенти. Ве молиме бидете сигурни дека на корисниците име е вашето полно име и постои SRSP pick-up услугата станица во вашиот град пред ставање на ред.
Внимание : Според најновите RU царинска политика, купувачот може да има потреба да се обезбеди пасош информации, линк на стоки и на Даночните ID при увоз. Превозникот ќе текст купувачот кога стоката да пристигне во RU. Па ве молиме да бидете сигурни дека ќе се обезбеди важечки број на мобилен телефон кога наредил.
3.Тарифа и прописите за даноци . Тарифа или увоз на данок ќе се плаќа од страна на купувачи. Ве молиме контактирајте превозникот да се направи царинење во времето или не може да се одложи !
4. Другите. Ако купувате 2 парчиња или повеќе производи во еден ред, ве молиме НЕ плаќаат пред ние промена на цена за вас, предизвика Aliexpress систем може да miscalculate превозот цена,
Ви благодариме на соработката!
Г-F6 Вежба Крајот Мелница Мелница Острилка Grindering Машина
Карактеристики
1. Комплекс мелница машина мелница & вежба.
2. Една машина има двојна функција, со лесно ракување и заштеда на трошоци.
3. Со бибиси арапски или SDC (алтернативни), долг животен век.
4. На мелење машина може да мелење 2-flute, 3-flute, 4-flute, 6-flute и така натаму.
5. Овој производ е Кина националниот патент.
6. Вежба малку може да се изостри на вежба малку пред агол, назад агол и пред агол, вие исто така може да го контролира центарот на самото место, по случаен избор instend на центарот за воена вежба, лесно се пропустливи белешки, да се релаксираат вежба.
7. Комплекс на Г-13 D и Г-X3. / Комплекс на Г-26 D и Г-Х5.
Спецификации Модел Крајот Мелница Вежба Спектар Ø 12-Ø 30 mm Ø 12(8)-Ø 30(32) mm Точка Агол 0° ~ 5° 90° ~ 135° Моќ НАИЗМЕНИЧЕН 220 V, 50 Hz; AC 110 V, 60 Hz; 250 W Моторни 4000 вртежи во минута со Димензија 45 x 34 x 38 cm Тежина 48 кг Стандардна Опрема Вежба страна мелење тркала : CBN (за ХСС) Мелница страна мелење тркала : CBN(за ХСС) Еден collet чак за вежба Два collet chucks за крајот мелница : 2, 4 флејта × 1 парче 3, 6 флејта × 1 парче Опционална Опрема Вежба страна мелење тркала : SD (за Карбид) Мелница страна мелење тркала : SD (за Карбид) Едно парче collet чак(за вежба) : Ø 31 - Ø 32
Напон може да биде 110 V/60 Hz или 220 (или 380) V/50 Hz (опционално). Стандардно, ние ќе брод на производ со напон и фреквенција стандард во примачот на државата. Ако ви треба нешто различно, ве молиме испратете ни порака.
Превозот
Вкупно Време на Испорака = Обработка на Време + Превозот Време за Обработка Време : 5 Дена (220 V ); 15 работни Дена (110 V или 380 V ) Превозот Време : 4-7 Дена (Забрзана Испорака) 7-10 работни Дена (Стандард за Испорака)
Сите наши клиенти се многу важни за нас.

Основни карактеристики

CNC или Не:
Нормално
Состојба:
Нови
Број На Модел На:
Г-F6
Тип:
крај милиони мелница

Најдобри понуди