• Обновено
Спирала Крајот Мелница Мелница Острилка Мелење Машина Г-X7 12 - 30 мм 0 - 5 Степен

Спирала Крајот Мелница Мелница Острилка Мелење Машина Г-X7 12 - 30 мм 0 - 5 Степен

Rating 
DEN 101077.44

Залиха
Во магацинот.


О цел да се направи царинење без проблеми и да добиете вашиот производ без проблеми, ве молиме љубезно забелешка подолу работи.
1. Бразил клиенти. Стр закуп оставете го вашиот CPF или CNPJ број кога ставање на вашата нарачка.
2. Русија клиенти. Ве молиме бидете сигурни дека на корисниците име е вашето полно име и постои SRSP pick-up услугата станица во вашиот град пред ставање на ред.
Внимание : Според најновите RU царинска политика, купувачот може да има потреба да се обезбеди пасош информации, линк на стоки и на Даночните ID при увоз. Превозникот ќе текст купувачот кога стоката да пристигне во RU. Па ве молиме да бидете сигурни дека ќе се обезбеди важечки број на мобилен телефон кога наредил.
3.Тарифа и прописите за даноци . Тарифа или увоз на данок ќе се плаќа од страна на купувачи. Ве молиме контактирајте превозникот да се направи царинење во времето или не може да се одложи !
4. Другите. Ако купувате 2 парчиња или повеќе производи во еден ред, ве молиме НЕ плаќаат пред ние промена на цена за вас, предизвика Aliexpress систем може да miscalculate превозот цена,
Ви благодариме на соработката!
Г-X7 Спирала Крајот Мелница Мелница Острилка
Карактеристики
1.Спирала крајот мелница мелница може да мелење двојно flute, три flute, четири flute и шест flute. Изборот може да мелење пет flute
2. Мелење е точно и брзо, лесно ракување, без вештина барање за мелење лесно.
3. Со Тајван дијамант мелење тркала, само еден дел може да се завршат сите процедури. Тоа можат да бидат опремени директно со точна агол и долг животен век.
4. Г - X7 е патент и најновиот производ, може да мелење и се соочуваат и од страна на крајот мелница.
Спецификации Модел на Г-X7 Дијаметар Ø 12 - Ø 30 Моќ НАИЗМЕНИЧЕН 220 V, 50 Hz; AC 110 V, 60 Hz; 250 W Брзина 4000 вртежи во минута Точка агол 0° - 5° Димензија 56 × 33 × 38 cm Тежина 40 kg Стандардна Опрема Лице мелење тркала : CBN (за ХСС) × 1 Страна мелење тркала : CBN (за ХСС) × 1 Две collet chucks : 2, 4 флејта × 1 парче 3, 6 флејта × 1 парче Опција Опрема Лице мелење тркала : SDC (за карбид)
Страна мелење тркала : SDC (за карбид)
Напон може да биде 110 V/60 Hz или 220 (или 380) V/50 Hz (опционално). Стандардно, ние ќе брод на производ со напон и фреквенција стандард во примачот на државата. Ако ви треба нешто различно, ве молиме испратете ни порака.
Превозот
Вкупно Време на Испорака = Обработка на Време + Превозот Време за Обработка Време : 5 Дена (220 V ); 10-15 Дена (110 V или 380 V ) Превозот Време : 4-7 Дена (Забрзана Испорака) 7-10 работни Дена (Стандард за Испорака)
Сите наши клиенти се многу важни за нас. Ако наидете на испорака или "квалитет" проблеми немојте да се отвори случајот, но контактирајте со нас. Ние ќе го направи тоа право за вас. Политика На Враќање
Контактирајте Со Нас
За Нас
Ние сме компанија со богато искуство во светската трговија.

Основни карактеристики

Број На Модел На:
Г-X7
CNC или Не:
Нормално
Состојба:
Нови
Тип:
крај милиони мелница

Најдобри понуди