• Обновено
Волфрам Бар Мелница Острилка Мелење Машина Г-13W 4 - 14 мм

Волфрам Бар Мелница Острилка Мелење Машина Г-13W 4 - 14 мм

Rating 
DEN 31045.44

Залиха
Во магацинот.


О цел да се направи царинење без проблеми и да добиете вашиот производ без проблеми, ве молиме љубезно забелешка подолу работи.
1. Бразил клиенти. Стр закуп оставете го вашиот CPF или CNPJ број кога ставање на вашата нарачка.
2. Русија клиенти. Ве молиме бидете сигурни дека на корисниците име е вашето полно име и постои SRSP pick-up услугата станица во вашиот град пред ставање на ред.
Внимание : Според најновите RU царинска политика, купувачот може да има потреба да се обезбеди пасош информации, линк на стоки и на Даночните ID при увоз. Превозникот ќе текст купувачот кога стоката да пристигне во RU. Па ве молиме да бидете сигурни дека ќе се обезбеди важечки број на мобилен телефон кога наредил.
3.Тарифа и прописите за даноци . Тарифа или увоз на данок ќе се плаќа од страна на купувачи. Ве молиме контактирајте превозникот да се направи царинење во времето или не може да се одложи !
4. Другите. Ако купувате 2 парчиња или повеќе производи во еден ред, ве молиме НЕ плаќаат пред ние промена на цена за вас, предизвика Aliexpress систем може да miscalculate превозот цена,
Ви благодариме на соработката!
Г-13 W Волфрам Бар Мелница Острилка Мелење Машина
Спецификации Модел на Г-13 W Мелење Спектар Ø 4 - Ø 14 Моторни НАИЗМЕНИЧЕН 220 V, 50 Hz; AC 110 V, 60 Hz; 180 W, Брзина 5300rpm Димензии 35 x 23 x 27 cm Тежина 12 кг Стандардна Опрема Мелење тркала : CBN (за ХСС) ×1 Единаесет collets : Ø 4, Ø 5, Ø 6, Ø 7, Ø 8, Ø 9, Ø 10, Ø 11, Ø 12, Ø 13, Ø 14 Collet чак × 1 Опционална Опрема за Мелење тркала : SD (за Карбид)
Напон може да биде 110 V/60 Hz или 220 (или 380) V/50 Hz (опционално). Стандардно, ние ќе брод на производ со напон и фреквенција стандард во примачот на државата. Ако ви треба нешто различно, ве молиме испратете ни порака.
Превозот
Вкупно Време на Испорака = Обработка на Време + Превозот Време за Обработка Време : 5 Дена (220 V ); 20 работни Дена (110 V или 380 V ) Превозот Време : 4-7 Дена (Забрзана Испорака) 7-10 работни Дена (Стандард за Испорака)
Сите наши клиенти се многу важни за нас. Ако наидете на испорака или "квалитет" проблеми немојте да се отвори случајот, но контактирајте со нас. Ние ќе го направи тоа право за вас. Политика На Враќање
Контактирајте Со Нас
За Нас
Ние сме компанија со богато искуство во светската трговија.
Основана во 2009 година, ние сме посветени да служи на нашите клиенти со големи производи и одлична услуга, додека одржување на висок квалитет и ниски цени.
Ние, исто така, имаат богата производи повеќе од екранот во продавницата. Доколку имате потреба, можете да контактирате со нас и тоа ќе ни биде големо задоволство да ви обезбеди висок квалитет на производи со разумна и атрактивна цена.

Основни карактеристики

CNC или Не:
Нормално
Состојба:
Нови
Број На Модел На:
Г-13W
Тип:
Волфрам Бар Мелница

Најдобри понуди