• Обновено
3 Еез од 45 степени. Gcc Винил Сечење Плотер Сечилото + 1 компјутер Нови Gcc Сечење Плотер Сечилото Носителот Винил Машина

3 Еез од 45 степени. Gcc Винил Сечење Плотер Сечилото + 1 компјутер Нови Gcc Сечење Плотер Сечилото Носителот Винил Машина

Rating 
DEN 626.00
DEN 719.52
-13 %

Залиха
Во магацинот.


Нови Ролан Сечење Плотер Сечилото Носител на Ролан Винил Машина Сечилото Носителот Бесплатен Превозот US$ 9.99 /парче
6 КОМПЈУТЕРИ 45 Степен Висок Квалитет на Ролан Сечење Плотер Нож Винил Машина Плотер Сечилото бесплатен превозот во САД US$ 8.89 /многу
парчиња / многу
1 компјутер Graphtec CB09 Сечилото Носителот + 10 КОМПЈУТЕРИ Graphtec 60 Степен Ножеви за Сечење Плотер винил Машина Бесплатен превозот САД$ 32.99 /пакет
10 компјутери 3.175mmx20x0.1mm Карбид PCB Гравирање Битови CNC Рутер Алатка CNC Рутер Битови за Дрво Гравирање Малку CNC Рутер Алатка US$ 14.99 /многу
парчиња / многу
1000mm должина х 8мм ширина на Сечење Плотер сечилото Лента за Ролан Liyu Redsail GCC Mimaki Различни Бренд Винил Машина US$ 10.69 /парче
9 компјутери Ролан Сечење Плотер Ножеви Винил Машина Ножеви Нож 3 еез 30+3 еез 45+3pcs 60 Степен US$ 9.99 /многу
парчиња / многу
5 компјутери 4mm Топката Носот Карбид Endmill двојно флејта CNC Рутер Битови 22mm CEL US$ 30.99 /многу
парчиња / многу
Промоција Ласерско Гравирање Сечење Плотер Машина Матрицата Образец Винил Машина Engraver US$ 1150.00 /парче
3 Еез 45 Степен Висок Квалитет Ножеви За Gcc + 1 компјутер
Нови Плотер Сечилото Држачот за Gcc Сечење Плотер Винил Машина
Опис :
1.Бренд Нови
2.Алуминиум-прецизност вертикална прилагодување
3.Дијаметар(Стега)11.5 mm
4.Дијаметар(Нож) 2.0 mm
5.Должина 45mm
6.Двојно лежишта
7.Завртка прилагодување
8.Висок Квалитет, Екстра Долг Живот
9. Сечилото големина : 23mm±1 (Должина) x 2mm (дијаметар), офсет : 0.25 mm.( користење на ролан сечилото )
Превозот Опис :
1.Испорака : Бесплатна испорака во САД од страна на E-ПАКЕТ. за други курир, можете да изберете во превозот опис.
2.Кога плаќањето е потврдено, превозот ќе се изврши во рок од 1-2 дена. вклучувајќи викенд.
3.Ние ќе ви испратиме следење на број на вашата registrated e-mail адреса по ставката е поставена.Ве молиме ни e-mail, ако вие не го добивате нашиот e-mail по 3 дена од денот на уплатата испратени.
4.Тоа трае околу 7-15 работни дена за САД, можете да го направите следење во USUP веб-сајт. ако на другите земји, ве Молиме проверете ги следните препораки :
Земја
Прибл. Превозот Време
Велика БРИТАНИЈА / Европа
20-30 работни дена
Канада / Шпанија / Франција / Западен Евра
25-40 работни дена
Италија / Германија / Русија / Други
25-45 работни дена
5.АКО ви треба објектот под итно, Можете да контактирате со нас за да се добие превозот котација на EMS, DHL, или ТНТ, Тоа трае околу 3-5 работни дена.
ГАРАНЦИЈА /ВРАЌАЊЕ ПОЛИТИКА Опис :
1.Во случај дека враќањето е барање,Можеме да го прифатиме враќање објект во рок од две недели по купувачот добива тоа.
2.Сите се враќа мора да ги содржи оригиналните ставки неоштетени, во ре-saleable состојба, оригинално пакување.
3.Купувачот е одговорен за трошоците за превозот.

Основни карактеристики

Материјал:
Карбид
Број На Модел На:
11.5 2 45
Дијаметар:
2
Вкупна Должина:
23
Бренд Име:
STCUT
Тип:
сечилото
Обложување:
Никој

Најдобри понуди