• Обновено
Предложи BMR01-040-XP32-S Indexable Мелење машина САНТ RB01.40W32.040.S со SPMT120408 карбид insert

Предложи BMR01-040-XP32-S Indexable Мелење машина САНТ RB01.40W32.040.S со SPMT120408 карбид insert

Rating 
DEN 3240.00

Залиха
Во магацинот.


Основни карактеристики

Број На Модел На:
RB01.40W32.040.S
Дијаметар:
40
Вкупна Должина:
L
Материјал:
42RrMo
Обложување:
никел
Тип:
профил на мелење машина
Адаптер Тип:
W
Заб:
5
Тежина:
1.4kg
Исти инсерти:
ZDET2204CYR20 и SPMT120408
боја:
Сребро.
САНТ КОДОТ:
RB01.40W32.040.S
Тврдост:
40-45HRC
Резервен дел производител:
Тајван/Кореја/Швајцарија
Функција:
Indexable Mlling машина

Најдобри понуди