• Обновено
Предложи BMR03-016-XP20-M Indexable Мелење машина САНТ RB02.16W20.16.M со XPHT16R803 карбид insert

Предложи BMR03-016-XP20-M Indexable Мелење машина САНТ RB02.16W20.16.M со XPHT16R803 карбид insert

Rating 
DEN 2976.00

Залиха
Во магацинот.


Основни карактеристики

Вкупна Должина:
L
Број На Модел На:
RB02.16W20.16.М
Дијаметар:
16
Материјал:
42RrMo
Обложување:
никел
Тип:
профил на мелење машина
Адаптер Тип:
W
Заб:
2
Тежина:
0.3kg
Исти инсерти:
XPHT16R803
боја:
Сребро.
САНТ КОДОТ:
RB02.16W20.16.М
Тврдост:
40-45HRC
Резервен дел производител:
Тајван/Кореја/Швајцарија
Функција:
Indexable Mlling машина

Најдобри понуди