• Обновено
Топла продажба Мултифункционален Работи Крстот Табела BG6300 Клупата менгеме на назад вежба фреза stent

Топла продажба Мултифункционален Работи Крстот Табела BG6300 Клупата менгеме на назад вежба фреза stent

Rating 
DEN 2090.00
DEN 2090.40
-0 %

Залиха
Во магацинот.


Ве молиме имајте во предвид : Слика само како референца.вистинските испорачаната стока ќе преовладуваат !
X оската патување : 200mm
Y оска патување : 50mm
Растојанието помеѓу каналите : 34mm
Работната маса големина : 310mmx90mm
Пакување содржина : 1pc / BG6300 машина stent

Основни карактеристики

Број На Модел На:
BG6300
Состојба:
Нови
Бренд Име:
VENSTPOW

Најдобри понуди