• Обновено
Класичен 6 Раце 24 Часа во Ден Недела Функција Вистинска кожа за на рака Jargar relojes де hombre луксузен часовник подарок кутија /JAG6348M3S1

Класичен 6 Раце 24 Часа во Ден Недела Функција Вистинска кожа за на рака Jargar relojes де hombre луксузен часовник подарок кутија /JAG6348M3S1

Rating 
DEN 1152.00
DEN 2304.00
-50 %

Залиха
Во магацинот.


Jargar JAG6348 M3 S3 нови мажите Автоматско мода се облекуваат рачен часовник сребрена боја црна кожа бенд бесплатен превозот САД$ 66.25 /парче
Врвен квалитет на 2014 година Jargar нови Автоматски мажите tourbillon фустан се види со црна кожа за на рака слободни shipping JAG540 M3 R1 US$ 80.00 /парче
Jargar нови Автоматски мажите tourbillon фустан се види со црна кожа за на рака превозот бесплатно JAG540 M3 R2 US$ 80.00 /парче
Врвен квалитет Jargar 2014 година нови Автоматски мажите tourbillon фустан се види со црна кожа за на рака превозот free JAG540 M3 R3 US$ 80.00 /парче
Jargar 2014 година нови Автоматски сребрена боја мажите рачен часовник tourbillon црна кожа за на рака бесплатен превозот JAG228 M3 B2 US$ 78.75 /парче
Jargar 2014 година нови Автоматски сребрена боја рачен часовник tourbillon црна кожа за на рака за мажи бесплатен превозот JAG212 M3 S2 US$ 81.25 /парче
Jargar Автоматско мажите tourbillon црна боја фустан се види со црни гумени бендот бесплатен превозот JAG228 M3 B1 US$ 89.50 /парче
2014 Jargar нови Автоматски мажите мода tourbillon сребрена боја црна кожа за на рака се види бесплатен превозот JAG540 M3 S2 US$ 78.75 /парче
Главни Карактеристики :
- Дизајнирани од познатиот Forsining Види Создателот. Тоа е уште еден неверојатен дизајн од неговото дизајнирање на тимот.
- Прецизно Движење со најновиот пробив
- Патентиран Механичка Технологија.
- Специјално дизајниран Метал Случај со висококвалитетна Кожа Види Бенд.
- Составен со Мала Опрема за Составување Технологија од Forsining се види производството.
- Водоотпорен структура (Не се погодни за пливање, нуркање, туш и сл.).
· Ова е добар подарок за вашите деца и роднини и пријатели кои ќе љубов.
· Модерен, многу шармантна за сите прилики.
· Неверојатна потрага види.
· Одредено време и да се задржи добро време.
· Отпорни на вода (не за нуркање/пливање).
· Тоа е вреди да се купи за евтини и да се има добар квалитет.
Пакет Се Вклучени :
- 1 x Вистински "JARGAR" Види
- 1 x Подарок Кутија
- 1 x види упатството за

Основни карактеристики

боја:
Црна
Тип На Објект:
Механички Рачни Часовници
Случај Материјал:
Легура
Бренд Име:
FORSINING
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Движење:
Автоматско Само-Ветрот
Dial Дијаметар:
4.05 mm
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Затворач Тип:
Тока
Пол:
Мажи
Стил:
Fashion & Неврзан
Функција:
Никој
Случај Обликот:
Круг
Бендот Материјал Тип:
кожа
Бендот Должина:
Беа 25,5 см
Бендот Ширина:
20mm
Случај Дебелина:
14.8 mm
Број На Модел На:
JAG6348M3S1
вкупна должина:
255mm
Нето тежина:
65g
Отпорност На Вода Длабочина:
1 М
Бендот Со:
20мм до 29mm
Бендот Ширина:
20*18MM
Затворач Тип:
нерѓосувачки челик тока
Тип На Објект:
Рачни часовници
Dial Материјал Тип:
Дувачкиот
Состојба:
Нов со ознаки
Dial Екранот:
Аналогни

Најдобри понуди