• Обновено
SEWOR Mens Злато на Ѕвонење Скелет Транспарентен Механички Види Мажите НОВИ

SEWOR Mens Злато на Ѕвонење Скелет Транспарентен Механички Види Мажите НОВИ

Rating 
DEN 744.00
DEN 907.20
-18 %

Залиха
Во магацинот.


Главни Карактеристики : 1. 100% сосема нов со супер квалитет. 2. Шупливи од Чоколадо бирате со војска воена маркер. 3. Hight Квалитет Отпорен На Гребење Минерално Стакло. 4. Браун leater рака . 5. Убаво се Зголеми злато на ѕвонење види случај. Види големина : Случај Дијаметар(cm) : 4cm Случај дебелина(cm) : 1.2 см Бенд материјал : Кожа Бенд боја : црна Бенд должина(cm) : 2cm Бенд width(cm) : 25cm Компоненти Вклучени : 1x Зглоб Види 1x Бесплатен Подарок Кутија

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Механички Рачни Часовници
Бендот Ширина:
20mm
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Затворач Тип:
Тока
Бендот Должина:
25cm
Случај Дебелина:
12mm
Бендот Материјал Тип:
кожа
Бренд Име:
SEWOR
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Стил:
Се облекуваат
Функција:
Никој
Движење:
Механичка Рака Правец
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Dial Дијаметар:
40mm
Број На Модел На:
C879
Случај Обликот:
Круг
Пол:
Мажи

Најдобри понуди