• Обновено
Jargar нови Автоматски мажите мода tourbillon метал црна боја рачен часовник бесплатен превозот JAG9405M3B2

Jargar нови Автоматски мажите мода tourbillon метал црна боја рачен часовник бесплатен превозот JAG9405M3B2

Rating 
DEN 1498.00
DEN 2496.00
-40 %

Залиха
Во магацинот.


2014 Jargar нови Автоматски мода се облекуваат рачен часовник црна боја за мажи со црна кожа за на рака превозот free US$ 67.00 /парче
Jargar нови мажите Автоматско самостојно правец на мода се облекуваат рачен часовник сребрена боја со црна кожа за на рака бесплатен превозот САД$ 63.75 /парче
Jargar 2014 година нови мажите Автоматско мода се облекуваат рачен часовник сребрена боја црна кожа за на рака топла продажба на бесплатен превозот САД$ 65.00 /парче
Jargar JAG6055 M4 T1 нови мажите Автоматско мода се облекуваат рачен часовник сребрена боја нерѓосувачки челик бенд бесплатен превозот САД$ 71.25 /парче
Jargar JAG6055 M4 S1 нови мажите Автоматско мода се облекуваат рачен часовник сребрена боја нерѓосувачки челик бенд бесплатен превозот САД$ 67.50 /парче
Jargar 2014 година нови мажите Автоматско самостојно правец на мода се облекуваат рачен часовник сребрена боја со црна кожа за на рака топла продажба на бесплатен превозот САД$ 63.75 /парче
2014 Jargar нови мажите Автоматско самостојно правец на мода се облекуваат рачен часовник сребрена боја со црна кожа за на рака бесплатен превозот САД$ 63.75 /парче
2014 Jargar нови Автоматски самостојно правец на мода се облекуваат рачен часовник сребрена боја за мажи со црна кожа за на рака превозот free US$ 67.25 /парче
Главни Карактеристики :
- Дизајнирани од познатиот Forsining Види Создателот. Тоа е уште еден неверојатен дизајн од неговото дизајнирање на тимот.
- Прецизно Движење со најновиот пробив
- Патентиран Механичка Технологија.
- Специјално дизајниран Metal Case со висококвалитетна Кожа Види Бенд.
- Составен со Мала Опрема за Составување Технологија од Forsining се види производството.
- Водоотпорен структура (Не се погодни за пливање, нуркање, туш и сл.).
· Ова е добар подарок за вашите деца и роднини и пријатели кои ќе љубов.
· Модерен, многу шармантна за сите прилики.
· Неверојатна потрага види.
· Одредено време и да се задржи добро време.
· Отпорни на вода (не за нуркање/пливање).
· Тоа е вреди да се купи за евтини и да се има добар квалитет.
Пакет Се Вклучени :
- 1 x Вистински "Jargar" Види
- 1 x Подарок Кутија
-1 x види упатството за

Основни карактеристики

боја:
Бела
Тип На Објект:
Механички Рачни Часовници
Случај Материјал:
Легура
Бренд Име:
FORSINING
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Движење:
Автоматско Само-Ветрот
Dial Дијаметар:
4.38 mm
Кутии & Случаи Материјал:
Дрво
Затворач Тип:
Тока
Пол:
Мажи
Стил:
Fashion & Неврзан
Функција:
Заврши Календар
Случај Обликот:
Круг
Бендот Материјал Тип:
кожа
Бендот Должина:
26.5 cm
Бендот Ширина:
22mm
Случај Дебелина:
15.5 mm
Број На Модел На:
JAG9405M3B2
види дебелина:
15.5 mm
dial:
Белата боја
Кутии & Случаи Материјал:
Подарок кутија
Бендот Ширина:
22*20mm
Затворач Тип:
нерѓосувачки челик тока
Тип На Објект:
Рачни часовници
Dial Материјал Тип:
Дувачкиот
Состојба:
Нов со ознаки
Dial Екранот:
Аналогни

Најдобри понуди