• Обновено
Jargar JAG6348M3S2 нови мажите Автоматско мода се облекуваат рачен часовник сребрена боја црна кожа бенд бесплатен превозот

Jargar JAG6348M3S2 нови мажите Автоматско мода се облекуваат рачен часовник сребрена боја црна кожа бенд бесплатен превозот

Rating 
DEN 1152.00
DEN 2304.00
-50 %

Залиха
Во магацинот.


Jargar JAG6055 M4 T2 нови мажите Автоматско мода се облекуваат рачен часовник сребрена боја нерѓосувачки челик бенд бесплатен превозот САД$ 71.25 /парче
Jargar Автоматско мажите tourbillon сребрена боја фустан се види со сребро месинг бенд врвен квалитет бесплатен превозот САД$ 81.25 /парче
Jargar Автоматско мажите tourbillon сребрена боја фустан се види со сребро месинг бенд врвен квалитет бесплатен превозот JAG212 M4 S2 US$ 82.50 /парче
Jargar Автоматско мажите tourbillon црна боја фустан се види со сребро месинг бенд врвен квалитет бесплатен превозот JAG212 M4 S2 US$ 82.50 /парче
2014 Jargar нови Автоматски сребрена боја рачен часовник tourbillon сребро месинг бенд за мажи бесплатен превозот JAG212 M4 S2 US$ 82.50 /парче
2014 JARGAR JAG034 M4 S2 Автоматско мода се облекуваат рачен часовник сребро се види со нерѓосувачки челик бенд за мажи топла продажба на слободен брод US$ 81.25 /парче
2014 JARGAR JAG034 M4 S1 Автоматско мода се облекуваат рачен часовник сребро се види со нерѓосувачки челик бенд за мажи топла продажба на слободен брод US$ 81.25 /парче
2014 JARGAR JAG034 M4 T2 Автоматско мода се облекуваат рачен часовник сребро се види со нерѓосувачки челик бенд за мажи топла продажба на слободен брод US$ 82.00 /парче
Главни Карактеристики :
- Дизајнирани од познатиот Forsining Види Создателот. Тоа е уште еден неверојатен дизајн од неговото дизајнирање на тимот.
- Прецизно Движење со најновиот пробив
- Патентиран Механичка Технологија.
- Специјално дизајниран Метал Случај со висококвалитетна Кожа Види Бенд.
- Составен со Мала Опрема за Составување Технологија од Forsining се види производството.
- Водоотпорен структура (Не се погодни за пливање, нуркање, туш и сл.).
· Ова е добар подарок за вашите деца и роднини и пријатели кои ќе љубов.
· Модерен, многу шармантна за сите прилики.
· Неверојатна потрага види.
· Одредено време и да се задржи добро време.
· Отпорни на вода (не за нуркање/пливање).
· Тоа е вреди да се купи за евтини и да се има добар квалитет.
Пакет Се Вклучени :
- 1 x Вистински "JARGAR" Види
- 1 x Подарок Кутија
- 1 x види упатството за

Основни карактеристики

боја:
Сребро.
Тип На Објект:
Механички Рачни Часовници
Случај Материјал:
Легура
Бренд Име:
FORSINING
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Движење:
Автоматско Само-Ветрот
Dial Дијаметар:
4.05 mm
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Затворач Тип:
Тока
Пол:
Мажи
Стил:
Fashion & Неврзан
Функција:
Никој
Случај Обликот:
Круг
Бендот Материјал Тип:
кожа
Бендот Должина:
Беа 25,5 см
Бендот Ширина:
20mm
Случај Дебелина:
14.8 mm
Број На Модел На:
JAG6348M3S2
Функција:
час,минута,секунда,ден,недела,24hour
Кутии & Случаи Материјал:
Подарок кутија
Отпорност На Вода Длабочина:
1 М
Бендот Со:
20мм до 29mm
Бендот Ширина:
20*18MM
Затворач Тип:
нерѓосувачки челик тока
Тип На Објект:
Рачни часовници
Dial Материјал Тип:
Дувачкиот
Состојба:
Нов со ознаки
Dial Екранот:
Аналогни

Најдобри понуди