• Обновено
Jargar JAG6055M4S1 нови мажите Автоматско мода се облекуваат рачен часовник сребрена боја нерѓосувачки челик бенд бесплатен превозот

Jargar JAG6055M4S1 нови мажите Автоматско мода се облекуваат рачен часовник сребрена боја нерѓосувачки челик бенд бесплатен превозот

Rating 
DEN 1152.00
DEN 2304.00
-50 %

Залиха
Во магацинот.


2014 Jargar Автоматско мода се облекуваат рачен часовник сребрена боја со нерѓосувачки челик бенд за мажи топла продажба на бесплатен превозот САД$ 72.00 /парче
Познатиот Бренд Jargar Автоматски рачни Часовници Мажите Бизнис Стил Мажите се Види Бесплатен Превозот JAG070 M4 S1 US$ 81.25 /парче
2014 JARGAR JAG6903 M4 S1 Автоматско мода се облекуваат рачен часовник сребро се види со нерѓосувачки челик бенд за мажи топла продажба на слободен брод US$ 66.25 /парче
2014 JARGAR JAG6903 M4 T1 Автоматско мода се облекуваат рачен часовник сребро се види со нерѓосувачки челик бенд за мажи топла продажба на слободен брод US$ 67.50 /парче
2014 JARGAR JAG6903 M4 T3 Автоматско мода се облекуваат рачен часовник сребро се види со нерѓосувачки челик бенд за мажи топла продажба на слободен брод US$ 67.50 /парче
2014 JARGAR JAG034 M4 S1 Автоматско мода се облекуваат рачен часовник сребро се види со нерѓосувачки челик бенд за мажи топла продажба на слободен брод US$ 81.25 /парче
2014 JARGAR JAG034 M4 T1 Автоматско мода се облекуваат рачен часовник сребро се види со нерѓосувачки челик бенд за мажи топла продажба на слободен брод US$ 82.00 /парче
2014 JARGAR JAG6903 M4 T2 Автоматско мода се облекуваат рачен часовник сребро се види со нерѓосувачки челик бенд за мажи топла продажба на слободен брод US$ 67.50 /парче
Главни Карактеристики :
- Дизајнирани од познатиот Forsining Види Создателот. Тоа е уште еден неверојатен дизајн од неговото дизајнирање на тимот.
- Прецизно Движење со најновиот пробив
- Патентиран Механичка Технологија.
- Специјално дизајниран Метал Случај со висококвалитетна Кожа Види Бенд.
- Составен со Мала Опрема за Составување Технологија од Forsining се види производството.
- Водоотпорен структура (Не се погодни за пливање, нуркање, туш и сл.).
· Ова е добар подарок за вашите деца и роднини и пријатели кои ќе љубов.
· Модерен, многу шармантна за сите прилики.
· Неверојатна потрага види.
· Одредено време и да се задржи добро време.
· Отпорни на вода (не за нуркање/пливање).
· Тоа е вреди да се купи за евтини и да се има добар квалитет.
Пакет Се Вклучени :
- 1 x Вистински "JARGAR" Види
- 1 x Подарок Кутија
- 1 x види упатството за

Основни карактеристики

боја:
Црна
Тип На Објект:
Механички Рачни Часовници
Случај Материјал:
Легура
Бренд Име:
FORSINING
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Движење:
Автоматско Само-Ветрот
Dial Дијаметар:
3.95 mm
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Затворач Тип:
Тока
Пол:
Мажи
Стил:
бизнис
Функција:
Никој
Случај Обликот:
Круг
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Должина:
20.5 cm
Бендот Ширина:
20mm
Случај Дебелина:
15.5 mm
Број На Модел На:
JAG6055M4S1
Функција:
час,минута,секунда,ден,недела,24hour
Кутии & Случаи Материјал:
Подарок кутија
Отпорност На Вода Длабочина:
1 М
Бендот Со:
20мм до 29mm
Бендот Ширина:
20*18MM
Затворач Тип:
нерѓосувачки челик тока
Тип На Објект:
Рачни часовници
Dial Материјал Тип:
Дувачкиот
Состојба:
Нов со ознаки
Dial Екранот:
Аналогни

Најдобри понуди