• Обновено
Jargar нови Автоматски мажите црна боја рачен часовник со црна кожа бенд бесплатен превозот JAG9405M3B1

Jargar нови Автоматски мажите црна боја рачен часовник со црна кожа бенд бесплатен превозот JAG9405M3B1

Rating 
DEN 1469.00
DEN 2448.00
-40 %

Залиха
Во магацинот.


Jargar 2014 година нови Автоматски мода се облекуваат рачен часовник црна боја за мажи со црна кожа за на рака превозот free US$ 67.00 /парче
2014 Jargar нови Автоматски мода се облекуваат рачен часовник црна боја за мажи со црна кожа за на рака превозот free US$ 67.00 /парче
2014 Jargar нови Автоматски самостојно правец на мода се облекуваат рачен часовник сребрена боја за мажи со црна кожа за на рака превозот free US$ 67.25 /парче
2014 Jargar нови мажите Автоматско самостојно правец на мода се облекуваат рачен часовник сребрена боја со црна кожа за на рака бесплатен превозот САД$ 63.75 /парче
Jargar 2014 година нови мажите Автоматско самостојно правец на мода се облекуваат рачен часовник сребрена боја со црна кожа за на рака топла продажба на бесплатен превозот САД$ 63.75 /парче
Jargar 2014 година нови мажите Автоматско мода се облекуваат рачен часовник сребрена боја црна кожа за на рака топла продажба на бесплатен превозот САД$ 65.00 /парче
Jargar нови мажите Автоматско самостојно правец на мода се облекуваат рачен часовник сребрена боја со црна кожа за на рака бесплатен превозот САД$ 63.75 /парче
Jargar JAG6055 M4 T1 нови мажите Автоматско мода се облекуваат рачен часовник сребрена боја нерѓосувачки челик бенд бесплатен превозот САД$ 71.25 /парче
Главни Карактеристики :
- Дизајнирани од познатиот Forsining Види Создателот. Тоа е уште еден неверојатен дизајн од неговото дизајнирање на тимот.
- Прецизно Движење со најновиот пробив
- Патентиран Механичка Технологија.
- Специјално дизајниран Метал Случај со висококвалитетна Кожа Види Бенд.
- Составен со Мала Опрема за Составување Технологија од Forsining се види производството.
- Водоотпорен структура (Не се погодни за пливање, нуркање, туш и сл.).
· Ова е добар подарок за вашите деца и роднини и пријатели кои ќе љубов.
· Модерен, многу шармантна за сите прилики.
· Неверојатна потрага види.
· Одредено време и да се задржи добро време.
· Отпорни на вода (не за нуркање/пливање).
· Тоа е вреди да се купи за евтини и да се има добар квалитет.
Пакет Се Вклучени :
- 1 x Вистински "FORSINING" Види
- 1 x Подарок Кутија
-1 x види упатството за

Основни карактеристики

боја:
Црна
Тип На Објект:
Механички Рачни Часовници
Случај Материјал:
Легура
Бренд Име:
FORSINING
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Движење:
Автоматско Само-Ветрот
Dial Дијаметар:
4.38 mm
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Затворач Тип:
Тока
Пол:
Мажи
Стил:
бизнис
Функција:
Заврши Календар
Случај Обликот:
Круг
Бендот Материјал Тип:
кожа
Бендот Должина:
26.5 cm
Бендот Ширина:
22mm
Случај Дебелина:
15.5 mm
Број На Модел На:
JAG9405M3B1
види дебелина:
15.5 mm
dial:
црна боја
Кутии & Случаи Материјал:
Подарок кутија
Бендот Ширина:
22*20mm
Затворач Тип:
нерѓосувачки челик тока
Тип На Објект:
Рачни часовници
Dial Материјал Тип:
Дувачкиот
Состојба:
Нов со ознаки
Dial Екранот:
Аналогни

Најдобри понуди