• Обновено
Jargar нови мажите Автоматско самостојно правец на мода се облекуваат рачен часовник сребрена боја со црна кожа за на рака топла продажба на бесплатен превозот

Jargar нови мажите Автоматско самостојно правец на мода се облекуваат рачен часовник сребрена боја со црна кожа за на рака топла продажба на бесплатен превозот

Rating 
DEN 1104.00
DEN 2208.00
-50 %

Залиха
Во магацинот.


Jargar JAG6066 M3 B1 2014 година Нови мажите Автоматско мода види црн рачен часовник За Мажи со силиконски бенд најдобар подарок бесплатен превозот САД$ 63.75 /парче
Jargar JAG6901 M3 S2 Автоматски се облекуваат рачен часовник сребрена боја со црна кожа челик бенд за мажи топла продажба на бесплатен превозот САД$ 64.50 /парче
2014 Jargar Автоматско мода се облекуваат рачен часовник сребрена боја со нерѓосувачки челик бенд за мажи топла продажба на бесплатен превозот САД$ 72.00 /парче
Jargar 2014 година нови Автоматски мода се облекуваат види сребрена боја со црна кожа бенд за мажи топла продажба на бесплатен превозот САД$ 63.75 /парче
Jargar JAG6902 M3 S1 Автоматски се облекуваат рачен часовник сребрена боја со црна кожа челик бенд за мажи топла продажба на бесплатен превозот САД$ 63.75 /парче
2014 Jargar нови Автоматски мажите tourbillon златна боја фустан метал се види бесплатен превозот САД$ 74.50 /парче
Jargar JAG6055 M4 S1 нови мажите Автоматско мода се облекуваат рачен часовник сребрена боја нерѓосувачки челик бенд бесплатен превозот САД$ 67.50 /парче
Jargar JAG6055 M4 T1 нови мажите Автоматско мода се облекуваат рачен часовник сребрена боја нерѓосувачки челик бенд бесплатен превозот САД$ 71.25 /парче
Главни Карактеристики :
- Дизајнирани од познатиот Forsining Види Создателот. Тоа е уште еден неверојатен дизајн од неговото дизајнирање на тимот.
- Прецизно Движење со најновиот пробив
- Патентиран Механичка Технологија.
- Специјално дизајниран Метал Случај со висококвалитетна Кожа Види Бенд.
- Составен со Мала Опрема за Составување Технологија од Forsining се види производството.
- Водоотпорен структура (Не се погодни за пливање, нуркање, туш и сл.).
· Ова е добар подарок за вашите деца и роднини и пријатели кои ќе љубов.
· Модерен, многу шармантна за сите прилики.
· Неверојатна потрага види.
· Одредено време и да се задржи добро време.
· Отпорни на вода (не за нуркање/пливање).
· Тоа е вреди да се купи за евтини и да се има добар квалитет.
Пакет Се Вклучени :
- 1 x Вистински "JARGAR" Види
- 1 x Подарок Кутија
- 1 x види упатството за

Основни карактеристики

боја:
Црна
Тип На Објект:
Механички Рачни Часовници
Случај Материјал:
Легура
Бренд Име:
FORSINING
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Движење:
Автоматско Само-Ветрот
Dial Дијаметар:
3.95 mm
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Затворач Тип:
Тока
Пол:
Мажи
Стил:
Fashion & Неврзан
Функција:
Никој
Случај Обликот:
Круг
Бендот Материјал Тип:
кожа
Бендот Должина:
Беа 25,5 см
Бендот Ширина:
20mm
Случај Дебелина:
15.5 mm
Број На Модел На:
JAG6055M3S1
Функција:
час,минута,секунда,ден,недела,24hour,
Кутии & Случаи Материјал:
Подарок кутија
Отпорност На Вода Длабочина:
1 М
Бендот Со:
20мм до 29mm
Бендот Ширина:
20*18MM
Затворач Тип:
нерѓосувачки челик тока
Тип На Објект:
Рачни часовници
Dial Материјал Тип:
Дувачкиот
Состојба:
Нов со ознаки
Dial Екранот:
Аналогни

Најдобри понуди