• Обновено
Jargar JAG6348M3S4 нови мажите Автоматско мода се облекуваат рачен часовник сребрена боја црна кожа бенд бесплатен превозот

Jargar JAG6348M3S4 нови мажите Автоматско мода се облекуваат рачен часовник сребрена боја црна кожа бенд бесплатен превозот

Rating 
DEN 1152.00
DEN 2304.00
-50 %

Залиха
Во магацинот.


Jargar 2014 година нови мажите Автоматско мода се облекуваат рачен часовник сребрена боја со црни гумени бендот бесплатен превозот САД$ 69.50 /парче
Jargar 2014 година нови мажите Автоматско мода се облекуваат рачен часовник црна боја со црни гумени бендот JAG6389 M3 T1 US$ 69.50 /парче
Jargar 2014 година нови мажите Автоматско мода се облекуваат рачен часовник сребрена боја со црна кожа бенд JAG6458 M3 S1 US$ 63.75 /парче
Jargar JAG6348 M3 S1 нови мажите Автоматско мода се облекуваат рачен часовник сребрена боја црна кожа бенд бесплатен превозот САД$ 66.25 /парче
Врвен квалитет на 2014 година Jargar нови Автоматски мажите tourbillon фустан се види со црна кожа за на рака слободни shipping JAG540 M3 R1 US$ 80.00 /парче
Врвен квалитет Jargar 2014 година нови Автоматски мажите tourbillon фустан се види со црна кожа за на рака превозот free JAG540 M3 R3 US$ 80.00 /парче
Jargar нови Автоматски мажите tourbillon фустан се види со црна кожа за на рака превозот бесплатно JAG540 M3 R2 US$ 80.00 /парче
Jargar Автоматско мажите tourbillon црна боја фустан се види со црни гумени бендот бесплатен превозот JAG228 M3 B1 US$ 89.50 /парче
Главни Карактеристики :
- Дизајнирани од познатиот Forsining Види Создателот. Тоа е уште еден неверојатен дизајн од неговото дизајнирање на тимот.
- Прецизно Движење со најновиот пробив
- Патентиран Механичка Технологија.
- Специјално дизајниран Метал Случај со висококвалитетна Кожа Види Бенд.
- Составен со Мала Опрема за Составување Технологија од Forsining се види производството.
- Водоотпорен структура (Не се погодни за пливање, нуркање, туш и сл.).
· Ова е добар подарок за вашите деца и роднини и пријатели кои ќе љубов.
· Модерен, многу шармантна за сите прилики.
· Неверојатна потрага види.
· Одредено време и да се задржи добро време.
· Отпорни на вода (не за нуркање/пливање).
· Тоа е вреди да се купи за евтини и да се има добар квалитет.
Пакет Се Вклучени :
- 1 x Вистински "JARGAR" Види
- 1 x Подарок Кутија
- 1 x види упатството за

Основни карактеристики

боја:
Сребро.
Тип На Објект:
Механички Рачни Часовници
Случај Материјал:
Легура
Бренд Име:
FORSINING
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Движење:
Автоматско Само-Ветрот
Dial Дијаметар:
40.5 mm
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Затворач Тип:
Тока
Пол:
Мажи
Стил:
Fashion & Неврзан
Функција:
Никој
Случај Обликот:
Круг
Бендот Материјал Тип:
кожа
Бендот Должина:
Беа 25,5 см
Бендот Ширина:
20mm
Случај Дебелина:
14.8 mm
Број На Модел На:
JAG6348M3S2
Кутии & Случаи Материјал:
Подарок кутија
Отпорност На Вода Длабочина:
1 М
Бендот Со:
20мм до 29mm
Бендот Ширина:
20*18MM
Затворач Тип:
нерѓосувачки челик тока
Тип На Објект:
Рачни часовници
Dial Материјал Тип:
Дувачкиот
Состојба:
Нов со ознаки
Dial Екранот:
Аналогни

Најдобри понуди