• Обновено
Jargar JAG6055M3T2 нови мажите Автоматско мода се облекуваат рачен часовник сребрена боја црна кожа за на рака топла продажба на бесплатен превозот

Jargar JAG6055M3T2 нови мажите Автоматско мода се облекуваат рачен часовник сребрена боја црна кожа за на рака топла продажба на бесплатен превозот

Rating 
DEN 1130.00
DEN 2259.36
-50 %

Залиха
Во магацинот.


2014 Jargar нови Автоматски рачен часовник сребрена боја за мажи со црна кожа за на рака превозот бесплатно JAG6034 M3 S1 US$ 67.25 /парче
Jargar Автоматско рачен часовник сребрена боја за мажи со црна кожа starp бесплатен превозот JAG6165 M3 S1 US$ 66.25 /парче
Jargar 2014 година нови Автоматски мода се облекуваат види tourbillon сребрена боја за мажите бесплатен превозот JAG165 M3 S2 US$ 80.00 /парче
Jargar 2014 Автоматско сребрена боја мажите рачен часовник tourbillon кафена кожа за на рака бесплатен превозот JAG16557 M3 S2 US$ 78.75 /парче
Jargar 2014 година нови мажите Автоматско рачен часовник сребрена боја црна кожа за на рака топла продажба на бесплатен превозот JAG6055 M3 T1 US$ 65.00 /парче
Jargar 2014 Автоматски се зголеми златна боја мажите рачен часовник tourbillon кафена кожа за на рака бесплатен превозот JAG16557 M3 R2 US$ 80.00 /парче
2014 Jargar нови Автоматски мажите мода tourbillon сребро се види со црна кожа бенд JAG154 M3 S2 US$ 81.25 /парче
Jargar нови Автоматски мажите tourbillon фустан се види со црна кожа за на рака превозот бесплатно JAG540 M3 R2 US$ 80.00 /парче
Главни Карактеристики :
- Дизајнирани од познатиот Forsining Види Создателот. Тоа е уште еден неверојатен дизајн од неговото дизајнирање на тимот.
- Прецизно Движење со најновиот пробив
- Патентиран Механичка Технологија.
- Специјално дизајниран Метал Случај со висококвалитетна Кожа Види Бенд.
- Составен со Мала Опрема за Составување Технологија од Forsining се види производството.
- Водоотпорен структура (Не се погодни за пливање, нуркање, туш и сл.).
· Ова е добар подарок за вашите деца и роднини и пријатели кои ќе љубов.
· Модерен, многу шармантна за сите прилики.
· Неверојатна потрага види.
· Одредено време и да се задржи добро време.
· Отпорни на вода (не за нуркање/пливање).
· Тоа е вреди да се купи за евтини и да се има добар квалитет.
Пакет Се Вклучени :
- 1 x Вистински "JARGAR" Види
- 1 x Подарок Кутија
- 1 x види упатството за

Основни карактеристики

боја:
Сребро.
Тип На Објект:
Механички Рачни Часовници
Случај Материјал:
Легура
Бренд Име:
FORSINING
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Движење:
Автоматско Само-Ветрот
Dial Дијаметар:
3.95 mm
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Затворач Тип:
Тока
Пол:
Мажи
Стил:
Fashion & Неврзан
Функција:
Авто Датум,Ниту Еден
Случај Обликот:
Круг
Бендот Материјал Тип:
кожа
Бендот Должина:
Беа 25,5 см
Бендот Ширина:
20mm
Случај Дебелина:
15.5 mm
Број На Модел На:
JAG6055M3T2
Функција:
час,минута,секунда,ден,недела,24hour,
Кутии & Случаи Материјал:
Подарок кутија
Отпорност На Вода Длабочина:
1 М
Бендот Со:
20мм до 29mm
Бендот Ширина:
20*18MM
Затворач Тип:
нерѓосувачки челик тока
Тип На Објект:
Рачни часовници
Dial Материјал Тип:
Дувачкиот
Состојба:
Нов со ознаки
Dial Екранот:
Аналогни

Најдобри понуди