• Обновено
SEWOR Mens Злато на Ѕвонење Скелет Транспарентен Механички Види Мажите мода НОВ рачен часовник C878

SEWOR Mens Злато на Ѕвонење Скелет Транспарентен Механички Види Мажите мода НОВ рачен часовник C878

Rating 
DEN 726.00
DEN 907.20
-20 %

Залиха
Во магацинот.


Главни Карактеристики : 1. 100% сосема нов со супер квалитет. 2. Шупливи од Чоколадо бирате со војска воена маркер. 3. Hight Квалитет Отпорен На Гребење Минерално Стакло. 4. Браун leater рака . 5. Убаво се Зголеми злато на ѕвонење види случај. Види големина : Случај Дијаметар(cm) : 4cm Случај дебелина(cm) : 1.2 см Бенд материјал : Кожа Бенд боја : кафена Бенд должина(cm) : 2cm Бенд width(cm) : 25cm Компоненти Вклучени : 1x Зглоб Види 1x Бесплатен Подарок Кутија

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Механички Рачни Часовници
Бендот Ширина:
20mm
Затворач Тип:
Тока
Бендот Должина:
25cm
Случај Дебелина:
12mm
Dial Прозорец Материјал Тип:
Акрилик
Бендот Материјал Тип:
кожа
Бренд Име:
SEWOR
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Стил:
Се облекуваат
Функција:
Никој
Движење:
Механичка Рака Правец
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Dial Дијаметар:
40mm
Случај Материјал:
Легура
Случај Обликот:
Круг
Број На Модел На:
C878
Пол:
Мажи

Најдобри понуди